Gaziemir Evden Eve Nakliyat

Gaziemir Evden Eve Nakliyat

Gaziemir Evden Eve Nakliyat

  Gaziemir evden eve taşımacılık

Sektöründe en ekonomik uygun fiyatlı, hijyenik paketleme, ambalajlama malzemeleri, kıyafetler ve kırılacak eşyalar için kullanılan kişiye özel tek kullanımlık karton kutular, askılık kıyafetler için özel yapım asklık dolaplar, ev taşımacılık için özel yapım kişiye özel taşıma araçları, ev taşıması için imal edilmiş teleskopik hidorolik taşıma asansörleri ve izmirde işinde ehli uzman marangozlar, profesyonel eşya taşıma personelleri ile şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti veren firmamız İzmir Konak Nakliyat sizlere her taşıma öncesi ücretsiz ekspertiz ile hizmet vermektedir.

Ücretsiz ekspertimiz taşımalarınız öncesi eşyanıza ekspertiz sırasında öncelikle sizi aydınlatmak adına ev taşıma incelikleri ve detayları hakkında sileri bilgilendirir. Taşımada sırasında eşyalarınızın sağlığı açısında yapılması gereken tüm planlamalar ekspertimiz tarafından yapılır.İzmir Şehir içi ev taşıma işlemleriniz için seçilen güler yüzlü prefosyonel ekiplerimiz, hijyenik kaliteli ambalajlama malzemeleri eşliğinde, eşyalarınız için ekspertimiz planlaması dahilinde belirtilen araçlarımız asansör dahilinde adresinize belirtilen saatte gelir, ev taşıma hizmeti öncesi bütün mobilyalarınız, beyaz eşya ve koltuklarınız demonte sonra streç ile sarılır ve sonrası pıt pıt diye adlandırdığımız havalı laylonlar ile paketlenir, ufak tekef eşyalarınız ve kırılacak eşyalar dahil sıfır kutular ile sarılır, hangi kutunun hangi odadan alındığı üstüne yazılır, evinizde en son işlem olarak gaziemir asansörlü ev taşıma sistemi olan sıfır kaliteli teleskopik asansölerimiz kurulur ve garantili güvenli bir şlekilde eşyanızın araca nakliya yapılır.

Gaziemir asansörlü ev taşıma sistemi ile 2'ci adresinizde tekrardan ev taşıma asansörü kurulduktan sonra uzaman personellerimiz eşliğinde eşyalarınız itinalı bir şekilde Araç'tan evinize nakledilir. Bütün eşyalarınız evinize nakil edildikten sonra işinde ehli profesyonel marangozlarımız bütün mobilya, beyaz eşyalarınız ve monte edilmesi gerek bütün ev eşyalarınızın monte işlemlerini sağlıklı bir şekilde usta marangozlar yapar. Gaziemir de şehir içi taşımacılık harici Şehirler arası evden eve nakliyat alanında tüm Türkiye geneli ev taşıma ve eşya depolama da sizlere hizmet vermekteyiz. Kişiye özel korunaklı güvenilir eşya depolama ve parça eşya taşıma işleriniz de yapılır. Sizlerde taşıma stresti yaşamak istemiyorsaniz güvenilir, garantili, sigortalı, asansörlü ve en ekonomik uygun cazip fiyatlar ile ev taşıma hizmetinden faydalanmak istiyorsaniz tüm Türkiye geneli hizmet veren en uygun ekonomik fiyatlar ile Öncü firmamız olan İzmir Konak Nakliyat ile taşımacılık, evden eve sektöründe farkı fark edin..

 

 


 


Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Garantili Taşımacılık

Garantili Taşımacılık

İzmir Konak Nakliyat

İzmir Konak Nakliyat

Aracımızın içi yüklü

Aracımızın içi yüklü