Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikkat Edilmesi Gerekenler

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KOSULLAR?

Eşya taşıma da dikkat edilmesi gerekenler

hizmeti öncesi dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi eşya taşımını gerçekleştirecek olan firmanın bu hizmeti sağlayabilmesi için gerekli yetki belgelerinin olup olmadığı. Günümüzde özellikle nakliye hizmeti sağlayan bir çok firmanın, Ulaştırma bakanlığının zorunlu kıldığı evden eve nakliyat için K3 yetki belgeleri yoktur.

Bu gibi firmalar yetki belgeleri olmadığı gibi eşya taşıma da profesyonel ve kurusamllık'tan uzaktırlar. Bir diğer önemli noktada nakliye hizmetini sağlayacak olan firmanın çalışanlarının işinde ehil sahibi, deneyimli ve titiz olup olmadığıdır. Nakliye hizmetini yapan kişilerin bu gibi özelliklerinin olmaması eşyanıza zarar gelme riskini arttırır. Bu gibi firmalar ile nakliyat hizmetinin sonu hüsranla bitmektedir. Evden eve nakliyat bir diğer hususta nakliyat hizmeti sağlayan firmaların kurumsallağıdır. Yani firmanın bu zamana dek hizmet verdiği kuruluşlar,kurumlar, ve referanslara dikkat etmelisin.

Bu gibi refens sahibi olmayan  nakliyat firmaları ile hizmet almayanız. Eşyanızın taşınması için anlaştığınız firma ile mutlaka taşıma sözleşmesi yapmanız gerekmektedir. Herhangi bir sözleşme yapmadan eşya taşıma işleminiz gerçekleştidiğiniz durumunda oluşabilecek zarar, ziyan, kırık, çizik gibi olumsuz durumlar karşısında hiç bir hukiki  hak ve yaptırım söz konusu olamaz. Bu yüzden alacağınız hizmet doğrultusunda mutlaka taşıma sözleşmesi yapınız. Nakliyat hizmeti'ni sağlayan firmanın araçlarının uygunluğunu kontrol ediniz. Aracın evden eve nakliyat için dizayn edilip edilip edilmeğini firmanın sitesinde araçlarımız kısmında kontrol edebilirsiniz. Dışardan gelebilecek her türlü etkene karşı eşyanızın zarar görmeceğinden emin olmalısınız.

Burada en önemli bir diğger hususta ne kadar profesyonel bir firma ile nakliyat hizmeti alsanız dahi, herhangi bir sebebten ötürü doğal  afet, yangın, kaza ve benzeri durumlar söz konusu olduğunda eşyalarınıza zarar riski mutlaka vardır. Bu yüzden nakliyat hizmetin'de eşyalarınız mutlaka sigortalanmalıdır. İzmir Konak Evden Eve Nakliyat olarak firmamız taşıma öncesi ekspertiz hizmeti ile eşyanızın miktarı ve cinsne göre eşyalarınızın listesini oluşturup güvenle garantili taşıma olarak sigortalamaktayız. İzmir Konak Nakliyat evden eve taşımacılık firması olarak aklınızdaki her türlü soru için 7/24 güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz siz saygı değer müşterilerimize hizmet sunmaktadır..